Objednávka letenek

Mě­sto odletu:
Mě­sto příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

 

 

DÁRKOVÉ POUKAZY

Udělejte radost svým blízkým, obchodním partnerům nebo přátelům dárkovým poukazem na dovolenou dle vlastního výběru. Dárkové šeky jsou v nominální hodnotě 500 Kč,1 000 Kč, 2 000 Kč, 5 000 Kč nebo 10 000 Kč, popř. je možné speciálně zařídit hodnotu dle vašeho přání. Hodnota poukázky bude odečtena z celkové ceny při koupi zájezdu.

Dárkové poukazy dle vašeho přání

Zakoupili jste u nás zájezd pro vaše blízké a rádi byste je překvapili? Ať už k narozeninám, k Vánocům či k jiné speciální příležitosti? To není žádný problém. Na základě vašeho přání vám připravíme a zařídíme dárkový poukaz na míru. Vy si o něj jen zažádáte a zadáte nám darovací text, ostatní zařídíme my. Jejich využití je možné jak při koupi zájezdů z katalogů cestovní kanceláře MAXIMA Zábřeh s.r.o., tak i při koupi zájezdu našich partnerských cestovních kanceláří a také doplňkových služeb , jako jsou např. letenky, ubytování, apod.

PODMÍNKY PRO UPLATNĚNÍ POUKAZU !

Předložitel tohoto poukazu má nárok na koupi tuzemského nebo zahraničního zájezdu cestovní kanceláře MAXIMA Zábřeh s.r.o. v uvedené hodnotě.

  • V případě, že cena vybraného zájezdu bude nižší než hodnota poukazu, nevzniká předložiteli nárok na finanční doplatek vzniklého rozdílu.
  • V případě, že cena vybraného zájezdu bude vyšší než hodnota poukazu, je předložitel povinen vzniklý rozdíl uhradit.
  • Za hodnotu dárkového poukazu nelze žádat finanční hotovost.
  • Dárkový poukaz má platnost 1 rok od vyznačeného data vydání.